| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
arcov Активен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2005 Мнения: 80 Местожителство: Yambol
|
Пуснато на: Сря Апр 30, 2008 18:50 Заглавие: инфо за комп bosch motronic |
|
|
| търся инфо за чипа 30313 на bosch проблема е че не управлява едната дюза а долкото знам има свободни канали които не се използват |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
arcov Активен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2005 Мнения: 80 Местожителство: Yambol
|
Пуснато на: Пон Май 05, 2008 20:59 Заглавие: |
|
|
| аиде ве никои ли няма инфо за чипа нищо че е бош ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bucovalov Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2003 Мнения: 444 Местожителство: Шумен , БГ
|
Пуснато на: Чет Май 08, 2008 11:13 Заглавие: |
|
|
моят е мотроник 4.1 и ги клати заедно и четирите:) егати пълната инжекция вземи го смени този комп 30-70лв струват |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
arcov Активен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2005 Мнения: 80 Местожителство: Yambol
|
Пуснато на: Чет Май 08, 2008 20:08 Заглавие: |
|
|
| ами намери ми за киа мотроник 3.10 за 70 лева |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|