| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Нед Май 04, 2008 18:48 Заглавие: TV SHARP 54AM12SC - вертикално |
|
|
Проверих и на AV-режим също има картина но няма звук!?Иначе графиката се променя!Отпоих 20кр. наSDA20561 и звука излезе на "максимум".Мисля си за софтуерна причина не вярвам да е процесор!Ще изпиша стойностите в сервизното ако съм пропуснал нещо помагайте!
AGC-39
AFT-77
BL PHA-2A
VER PO-21
VER AM-14
VER SM-28
LUMA D-03
GII-ЧЕРВЕНОТО КВАДРАТЧЕ Е В СРЕДАТА
V-B-CO20
GAIN R-12
GAIN G-15
GAIN B-17
NVM-ЗЕЛЕНО-00
-ЧЕРВЕНО-12 _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Май 06, 2008 0:19 Заглавие: |
|
|
| joro_61sv написа: | .......................
NVM-ЗЕЛЕНО-00
-ЧЕРВЕНО-12 | Зеленото(от ляво) би трябвало да са адресите, а червеното(от дясно) - стойностите. Виж какви са стойностите на адреси: 0Е, 1Е, 2Е - Max Volume Limit и 34 - Volume.
Сервизното описание във файлообменника още ли не си го изтеглил?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dimow Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2007 Мнения: 416 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Май 06, 2008 16:53 Заглавие: |
|
|
Вижте това в атача можеда ви свърши работа. _________________ LZ4XH |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Сря Май 07, 2008 15:05 Заглавие: TV SHARP 54AM12SC - вертикално |
|
|
Благодаря Колеги!!! С ваша помощ вече има звук. Стойностите на трите адреса бяха нулирани.С -VOL и +VOL се избира адреса с 1,2,3,4,се променя стойността на младшия бит а с 5,6,7 старшият.Ако някой има обяснение или предположение за причината за нулиране моля да сподели! Клиента казва че се е получило при включване на телевизора сутрин! _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Май 07, 2008 15:41 Заглавие: |
|
|
1.Токов удар.
2.Графитни отлагания около проца.
3.Паметта е с единя крак от другата страна.
4.Потенциал от кабелната-твърденията са че галваничен разделител решава проблема.
5.И още куп причини за които не мога да се сетя. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
joro_61sv Опитен потребител

Регистриран на: 06 Окт 2006 Мнения: 493 Местожителство: Малта
|
Пуснато на: Сря Май 07, 2008 15:55 Заглавие: TV SHARP 54AM12SC - вертикално |
|
|
Благодаря на всички които се отзоваха!!Закривам темата!  _________________ Човек се учи от грешките си! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|