| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fonev_tv Опитен потребител

Регистриран на: 22 Мар 2006 Мнения: 742 Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 7:21 Заглавие: |
|
|
| GSt написа: | | Опитах с платка и ПАВ не става. И намен не ми се искаше да си създавам главоболия. | Да не е англичанин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 8:43 Заглавие: |
|
|
| Идея си нямам. Внесен е от вън. Ще помоля колегите който има бина за 27C4000 дас ми го прати. Телевизора е с ПИП модул |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 8:55 Заглавие: |
|
|
| GSt написа: | | Идея си нямам. | Ами пусни го да работи на програма която е на B/G ,и ще разбереш.Освен това ,когато слагаш платка е добре след като я поставиш да смениш програмата,и да видиш дали няма да се появи звука.Ако беше пуснал едно търсене с MSP... щеше да видиш че доста пъти е имало проблем с нея и накрая винаги е ставало. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GSt Опитен потребител

Регистриран на: 08 Окт 2004 Мнения: 190
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 9:01 Заглавие: |
|
|
Това ясно но прецаках паметта и не мога да го пусна Така е като се правят ремонти в клиената а взех да запиша само памметта в нас |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 9:03 Заглавие: |
|
|
| Едно бинче за проба. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 9:07 Заглавие: |
|
|
| Изпратих ти бин на пощата за този модел.Трябва да го запишеш на нова памет. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 9:59 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Изпратих ти бин на пощата за този модел. | И що на пощата толкова ли е таен  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
digital Опитен потребител

Регистриран на: 08 Дек 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 10, 2008 11:07 Заглавие: |
|
|
Не е таен а е 580 кбита и не мога да го кача тук щото атача е за 200кбита
ОК етого зипнат свален е от работещ SHARP
Извихявам се колеги просто не се сетих за зипа  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|