| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivcho_k Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2008 Мнения: 116 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Май 12, 2008 14:26 Заглавие: Сервизно beko |
|
|
За модела не съм сигурен. Шасито е изпълнено със едно smd tda9565/h/n1/3 и msp3400 за звука. Смених му кинескопа и леко събра по верт. и хоризонтала. Няма никакви тримери. Моля ако някой знае как се влиза в сервиза да ми го прати.
Благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Май 12, 2008 14:29 Заглавие: |
|
|
| Разгледай тук, може нещо да се проясни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivcho_k Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2008 Мнения: 116 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Май 12, 2008 15:43 Заглавие: |
|
|
Благодаря за насоката но в тази тема се споменават само номера на шасита .
[email protected]
Други идеи? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Май 12, 2008 15:45 Заглавие: |
|
|
| Ами разгледай платката (шасито), все някъде пише нещо. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivcho_k Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2008 Мнения: 116 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пон Май 12, 2008 16:41 Заглавие: |
|
|
| Извинявам се шасито е 14.2 29" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Май 12, 2008 16:52 Заглавие: |
|
|
Пробвайте
Picture menu > 9381 или
Picture menu > 9301 _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivcho_k Опитен потребител

Регистриран на: 15 Яну 2008 Мнения: 116 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Май 13, 2008 9:09 Заглавие: |
|
|
Извинявам се но как точно е последователността :
Service menu:
SDM: 062596 MENU
SAM: 062596 OSD/STATUS
Exit: Standby
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Май 13, 2008 9:10 Заглавие: |
|
|
| ivcho_k написа: | ...SDM: 062596 MENU
SAM: 062596 OSD/STATUS
.... |
Това къде го прочете
Щото по принцип е за някои Philips-и |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|