| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
VenelinDD Нов потребител

Регистриран на: 23 Яну 2008 Мнения: 17
|
Пуснато на: Сря Май 07, 2008 20:41 Заглавие: продавам лаптоп |
|
|
Продавам следния лаптоп
IBM ThinkPad модел: T22
Процесор: Intel Pentium III 900 MHz
HDD: 20 GB
Оперативна памет:256 MB
Други: DVD, Lan 10/100, модем, USB, TFT 14”
Снимка на модела:
лаптопа е с 12 месеца гаранция
доставя се намясто има инсталиран Windows и качени драйвери
към лаптопа има и подарък чанта
Цена 350лв
Важи за София
За връзка
Тел 0898643773
Skype: comsoft4
ICQ: 448165384 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
maro71 Опитен потребител


Регистриран на: 05 Дек 2007 Мнения: 423 Местожителство: Наприч
|
Пуснато на: Чет Май 08, 2008 17:03 Заглавие: отговор |
|
|
| ако го дадеш за 300 лева ще го взема доста е слабичьк.тел за сврьзка 0888427926 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bramin Опитен потребител

Регистриран на: 21 Яну 2007 Мнения: 263 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Пет Май 09, 2008 10:47 Заглавие: hi |
|
|
| Цитат: | | ако го дадеш за 300 лева ще го взема доста е слабичьк |
доста смело решение за тази слаба машинка
да знаех,че някой дава 300лв. за такъв клас
да не вързах да подарявам моят
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
doctordre Нов потребител

Регистриран на: 17 Май 2006 Мнения: 35 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Май 11, 2008 12:25 Заглавие: |
|
|
какво показваш цени от магазин? не виждаш ли че са надути на макс? лаптоп с П4, 512 рам и 40гб хард за 800-900лв ми то в магазина чисто нов лаптоп с гаранция е с 3 пъти по-добри характеристики |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
Пуснато на: Нед Май 11, 2008 13:03 Заглавие: |
|
|
@doctordre
дадох пример за по евтините лаптопи.
за 300 лв бива...ако му държи батерията,ако не 250...
а за новите колко са качествени може да поспорим
особено ако са MSI или ТУшибЪ нисък клас  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
doctordre Нов потребител

Регистриран на: 17 Май 2006 Мнения: 35 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Май 12, 2008 18:03 Заглавие: |
|
|
не искам да спамя и да развалям темата на човека, само говорех за цените втора употреба от фирми. иначе цената на конкретния лаптоп си е добра, все пак това е ибм много железни машини  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|