| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
amv Активен потребител


Регистриран на: 27 Фев 2006 Мнения: 72
|
Пуснато на: Пет Май 09, 2008 7:11 Заглавие: NEO TV 2155TX дъмп |
|
|
Здравейте колеги!Въпросното Нео дойде вчера без говор .На всички стандарти само шуми.Като за начало ми се иска да му сменя дъмпа ,но моят нещо не работи .
Моля за работещ дъмп!
ST92195B5B1/PBP
STV2246D
24C08
шаси PM2TV2K 6W
Благодаря предварително! _________________ Човек се учи докато е жив,и накрая се оказва че нищо не знае! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пет Май 09, 2008 7:16 Заглавие: |
|
|
Заповядай! _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ogi tv Опитен потребител


Регистриран на: 07 Апр 2006 Мнения: 243 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Май 09, 2008 7:21 Заглавие: |
|
|
ето за същия проц и шаси _________________ Роден да ловува-Принуден да работи |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
amv Активен потребител


Регистриран на: 27 Фев 2006 Мнения: 72
|
Пуснато на: Вто Май 13, 2008 10:21 Заглавие: |
|
|
Малко със закъснение за което се извинявам пиша отговор.
Благодаря за дъмповете .Телевизора си работи отлично!
Желая приятен ден на всички! _________________ Човек се учи докато е жив,и накрая се оказва че нищо не знае! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Май 13, 2008 20:03 Заглавие: |
|
|
| От кои дамп заработи? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|