 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Май 22, 2008 18:19 Заглавие: |
|
|
Пробвай с шим контролер от друга партида.Или такъв с друга честота на превключване-MC44608P75.Или просто на 40khz-овия му промени времезадаващата RC група. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
naskoni Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 180 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Май 22, 2008 18:44 Заглавие: |
|
|
| направих си малък експеримент и наместо кондензатор 33м/50в-С810 на 6 крак на чипа МС44608р40,сложих 47м/50в и заспа всичко,или другия вариант да се намали кондензатор С827-4700м/16в да се намали на 2200м/16в.За сега телевизора е ок.Ще видим как ще работи,благодаря на всички за съветите,имам още един подобен телевизор който седи от 3 год и е до такова положение но ще пиша в др пост като го изровя |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Чет Май 22, 2008 21:13 Заглавие: |
|
|
Нещо не се варзва......
Защо не сложиш нови елкодери със сащия номинал?
Трябва да стане с тях. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|