| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kasiko Опитен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2007 Мнения: 107 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Съб Май 24, 2008 9:36 Заглавие: Philips 21pt166B/60P -при включване звука е увеличен до край |
|
|
При всяко включване на тв. говора е увеличен до край.мисля че има нужда от нов дъмп.изпълнен е с TMP47C1637N-RA07 , 24C02,TDA 8362E
Коригирал съм ти заглавието Следващия път ще заключвам вече |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Май 24, 2008 9:48 Заглавие: |
|
|
Сложете една празна памет,ето Ви и един щом искате,но е от Интернет. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladi46 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Юни 2007 Мнения: 1156 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Май 24, 2008 22:44 Заглавие: |
|
|
Памет със сигурност. _________________ Кажат ли ми, че ще грее слънце, веднага слагам зимните гуми! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Нед Май 25, 2008 6:01 Заглавие: |
|
|
| Ето още един. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Нед Май 25, 2008 12:38 Заглавие: |
|
|
| Айде пак писане на памети щото е страшно престижно да кажеш на клиента СМЯНА НА СОФТУЕР Все си мисля че ако се разровиш във потребитеското меню ще намериш начин да запаметиш нивото на звука на стоиност която пожелаеш Трябва много по малко време без да отваряш апарата и да сменяш памети само няколко минути цъкане с пулта по менюто Успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Нед Май 25, 2008 21:04 Заглавие: |
|
|
fishev пак е в 10 -та  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Нед Май 25, 2008 21:17 Заглавие: |
|
|
takiev само да поискаш дъмп ще те подсетя за това писание  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Нед Май 25, 2008 21:27 Заглавие: |
|
|
Не искам да засегна никого!
Просто сам на мнението на fishev. Po barzo ще стане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kasiko Опитен потребител

Регистриран на: 23 Фев 2007 Мнения: 107 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 8:14 Заглавие: |
|
|
| Понеже нямах дист. на тв-ра днеска ми донесоха и успях да му запаметя говора,( първо от менюто корегирах нивото на зв. ислед това натиснах едновременно най горните два бутона от дист.) закривам темата и благодаря на всички. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|