| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 17:43 Заглавие: |
|
|
Момчета ,що се хабите бре изписахте 2 страници а diskretna я няма никаква  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 18:08 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | Момчета ,що се хабите бре изписахте 2 страници а diskretna я няма никаква  | тя затова е дискретна |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
diskretna Активен потребител

Регистриран на: 08 Юни 2007 Мнения: 71 Местожителство: Балчик
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 21:01 Заглавие: Благодаря, момчета! |
|
|
Благодаря на всички ви за мненията и предположенията!
Bojilov се оказа прав, а иначе всичко друго беше изпробвано вече!
Нямах време да отговоря до сега, но все пак много, много съм ви благодарна отново за помощта и специално на Божилов!
Христина _________________ diskretna, skype: diskretna |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 21:07 Заглавие: |
|
|
bojilov е прав, ясно. Но какво беше на тв? 3 страници и не
знаем какво беше--толкова писахме.......... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
borko 30 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 558 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 21:23 Заглавие: |
|
|
Дискретна не знам дали си техник ама в Балчик си имате достатъчно на глава от населението !Аз познавам лично адаша Борко и Николай на които можеш да разчиташ!Те също са бивши албенски кадри от телевизионната и кабелната техника като мен!Аз нямам такива дълбоки познания за действието на пал системата като другаря Божилов и за това постепенно се уча но се опитвам да помагам с практически методи които знам !По въпроса за намагнитването-в сервиза си направихме бубина дето при пускане раздрънчава както трябва кинескопите и няма значение с колко силен магнит е намагнитен!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 21:30 Заглавие: |
|
|
Бряя....само за Божил пак обра овациите,ние сме
А сега по същество:
1.не се разбра модела на ТВто
2.шасито
3.да не говорим в коя драка се е скрил заека сиреч повредата
4.разбра се само това че се благодари на Божил  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 21:35 Заглавие: |
|
|
Абе, има нещо дискретно в тая работа.........  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvservice Опитен потребител

Регистриран на: 09 Ное 2003 Мнения: 379 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 10:20 Заглавие: |
|
|
айде и от мен съвет, при същия проблем се оказа дефектирала закъснителната линия _________________ Няма да умрем от глад докато има техника  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fobos Гост
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 21:04 Заглавие: za Diskretna |
|
|
Ама как се накачулехте.
Аз ако питах отговор - ядец. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 21:08 Заглавие: |
|
|
Ами гледай да си гостенка.....  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|