| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 18:48 Заглавие: Програматор (PicProgrammer LV) |
|
|
| Цитат: | Изделието е разработено от M&M електроникс.
Произвежда се съвместно от M&M електроникс и НН Електроник ЕООД.
В търговската мрежа се разпостранява от НН Електроник ЕООД. | Въпросът ми е:
Някой закупувал ли е това чудо,и знае ли кои схеми къде по ред на слотовете се слагат? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 21:27 Заглавие: |
|
|
В инструкцията малко са пропуснали това да го отбележат няма го и на платката  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 22:59 Заглавие: |
|
|
Звънни му на тела от сайта макар,че нз дали ще има голяма полза аз ползвам УСБ модела много е добър но с един пик докато му напрая преходник поради факта че от цокъла не се подържа малко брах ядове но като цяло усб то е мн добър според мен и доста бързичак! _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 5:08 Заглавие: |
|
|
Всичко е ок,просто 1който купих по закона на Мърфи не работеше замених го и всичко си дойде на място Много съм доволен програматора си е добър,само това че не е със ZIF цокол но смятам да го подменя  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 6:47 Заглавие: |
|
|
е нали Уж са тествани.... и то я се е измъкнал..избягал е от quality controla  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 7:05 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | е нали Уж са тествани |
Но каква е гаранцията при пренасянето има доста елементи повърхностен монтаж,не съм ги оглеждал защото няма смисъл Няма за какво да плюем изделието,направено е майсторски и е добро,аз съм доволен Ако някой му трябва PIC програматор,купете си този. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|