| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Пон Май 26, 2008 12:03 Заглавие: PANASONIC 21S1RCP CHASSIS Z-5 -В горния ляв ъгъл изписва EC |
|
|
В горния ляв ъгъл изписва ЕС--приема команди от дистанционното,от лицев панел се командва,може да се влезе в режим на самотестване--НЕ МОЖЕ да се влезе в настройка на програми , в сервизен режим ;да се регулират яркост,контраст,наситеност.Качен работещ бин.Съмнения за процесор.
Коригирал съм ти заглавието |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 6:40 Заглавие: |
|
|
| Копеги,вместо да правите корекций дайте мнение по въпроса. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 20:53 Заглавие: |
|
|
За всички останали--дефектен процесор  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Вто Май 27, 2008 21:05 Заглавие: |
|
|
Ако си го установил със смяна-ясно.По едно време щях да пиша мнение ,ама съм забравил -ебати склерозата
Та на въпроса : по схемата-проверка рисет ,проверка клавиатура (разни мръсотии),нова FF памет (напрежения по нея).....
Абе ,процесор-последно.Това си мисля  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Gena Опитен потребител

Регистриран на: 16 Ное 2004 Мнения: 553 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Май 28, 2008 2:14 Заглавие: |
|
|
Телевизорът изписва EC при подаване на SCART входа на RGB сигнал и съответното напрежение на 8 и 16 pin на куплунга. Не съм пробвал дали се регулират параметрите на картината в този случай. Ако не се изключи сигналът на входа, не може да се мине в режим TV. Телевизора сменя само номера на запаметения канал, като го показва за кратко в ъгъла и едва след като се изключи VCR/DVD минава на тази програма. В AV режим не би трябвало да могат да се настройват честотите на каналите и да се запаметяват същите.
За съжаление отдавна не съм си играл с този модел и съм го забравил.
Дано съм бил от полза! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|