| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Чет Май 29, 2008 13:33 Заглавие: JVC AV-21BD5EES -изключва захранването |
|
|
Шаси: CP-385. Състав: TDA9367, TDA6107, TDA8357, STR-F6653, SE110. При включване без антена тръгва нормално. Захранващите напрежения са в норма. При влкючване на антена сработва защитата. Няма подути кондензатори. Сменени са двта електролита 100/160в. в захранването. Пробвано е с друга памет.При откачен 5-и крак (АББ) на TDA6107 положението е същото. Моля да ме насочите къде да ровя. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Май 29, 2008 15:35 Заглавие: |
|
|
Смени тунер за проба(ако ти се намира).Прерови веригата на 5-те волта,имах подобен случай с кондензатор. _________________ Ремонт на лаптопи
Зарядни за лаптоп |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Май 29, 2008 17:11 Заглавие: |
|
|
| Смени всички кондензатори във веригата на тунера. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
FANI SIRAKOVA Опитен потребител


Регистриран на: 04 Мар 2005 Мнения: 155 Местожителство: ЯКОРУДА
|
Пуснато на: Съб Май 31, 2008 7:13 Заглавие: |
|
|
Колега това само на кабелна ли го прави или и със обикновенна външна антена ? Пробвай да закачиш по един кондензатор и на оплетката и на средния край на кабела (като на стария Samsung) или отвори тунера и го почисти хубаво със четка за зъби и корселин! Имала съм случай в който в тунера беше влизало вода! Успех! _________________ Има и мъжки момичета... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Съб Май 31, 2008 7:25 Заглавие: |
|
|
Благодаря на всички. След смяна на тунера нещата се оправиха.  _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|