| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
iwkom Опитен потребител


Регистриран на: 16 Май 2008 Мнения: 517 Местожителство: гр.Чирпан
|
Пуснато на: Чет Май 29, 2008 20:41 Заглавие: подмяна на оптика |
|
|
Колеги моля някой да ми каже дали мога да заменя оптика SF HD65 със SF HD62 и ако може трябва ли да правя някакви корекции?
Благодаря предвярително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Чет Май 29, 2008 21:04 Заглавие: |
|
|
| оптика |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iwkom Опитен потребител


Регистриран на: 16 Май 2008 Мнения: 517 Местожителство: гр.Чирпан
|
Пуснато на: Чет Май 29, 2008 21:23 Заглавие: |
|
|
| Виждам от мненията на колегите , че съвпадат. При мен след замяната устройството чете CD но не и DVD. Пробвал съм поне на три плеъра марка Elite. Трябва ли да правя някакви карекции или настройки допълнително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Чет Май 29, 2008 21:34 Заглавие: |
|
|
От личен опит 65 заменя 62.
Шпиндел-мотор?Конкретни симптоми? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iwkom Опитен потребител


Регистриран на: 16 Май 2008 Мнения: 517 Местожителство: гр.Чирпан
|
Пуснато на: Чет Май 29, 2008 21:40 Заглавие: |
|
|
| Благодаря . Утре ще сменя и шпиндел мотора. Дано се получи, макар че малко ме съмнява да е от това, защото съм опитвал на една и съща механика съм слагал HD62 r HD 865 или нещо подобно(в момента не се сещам точно) . С HD 62 ефекта е същия докато с другата работи без проблем, но ми се изчерпаха.По случайност ги намерих направо с целите механики. Очаквам и други съвети. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|