 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ogi tv Опитен потребител


Регистриран на: 07 Апр 2006 Мнения: 243 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Май 30, 2008 12:42 Заглавие: Радио за кола Philips -sc201 BIN-решено |
|
|
Здравейте търся бин без код за това радио щото ще се ползва във кола без дисплей. Процесор D1723GF-655 памет 2402. Благодаря предварително. _________________ Роден да ловува-Принуден да работи
Последната промяна е направена от ogi tv на Пон Юни 02, 2008 8:33; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dobri Опитен потребител

Регистриран на: 24 Апр 2004 Мнения: 308 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Пет Май 30, 2008 18:58 Заглавие: |
|
|
Поща.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|