| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
www123 Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2008 Мнения: 160
|
Пуснато на: Съб Май 31, 2008 9:41 Заглавие: телевизор ЕЛЕКТРОНИКА 409Д няма картина |
|
|
| При пускане няма никаква картина дори и при въртене на яркост и контраст. Звука си работи ама много слабичко дори и при максимална позиция на усилването. Мерих захранването има си го напрежението. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rumen va4ev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2004 Мнения: 239 Местожителство: montana
|
Пуснато на: Съб Май 31, 2008 11:04 Заглавие: |
|
|
Е почвай ремонта какво чакаш  _________________ Skype: r_va4ev |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Съб Май 31, 2008 11:35 Заглавие: |
|
|
Сменяй поголовно всички електролитни кондензатори. Малко повече труд, но накрая ще рахатясаш. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
audiohack Опитен потребител


Регистриран на: 03 Апр 2008 Мнения: 151 Местожителство: Благоевград
|
Пуснато на: Съб Май 31, 2008 14:07 Заглавие: |
|
|
И най на края може би ще се окаже кинескоп!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|