| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krokozyb Нов потребител

Регистриран на: 28 Ное 2006 Мнения: 10
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 7:58 Заглавие: DVD плейър Sony DVP-NS38 отключване на регионален код |
|
|
| Може ли някой да помогне с отключване на регионалният код на този ДВД плейър Sony DVP-NS38? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krokozyb Нов потребител

Регистриран на: 28 Ное 2006 Мнения: 10
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 10:43 Заглавие: |
|
|
| Това не върши много работа - трябва да се търси някакво дистанционно Xамелеон URC8060 и т.н. Не знам дали такова изобщо се продава в Бг! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 13:25 Заглавие: |
|
|
Както кажеш.
На твое място бих пробвал посочените варианти с неговия си пулт.
Това което се споменава там е универсален пулт на "OneForAll".
Причините да се ползва универсален, а не собствения може са най-различни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krokozyb Нов потребител

Регистриран на: 28 Ное 2006 Мнения: 10
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 14:08 Заглавие: |
|
|
Дистанционното на самият ДВД няма нищо общо с това на OneForAll! Това което обясняват там е всъщност програмирането на този пулт за да работи с тоз ДВД плеър - първите 5 точки там.
Опитването с оригиналното дист. не дава резултати, така че явно има причина да ползват това.
Евентуално може да помогне някой ако е открил как става това със собственото дистанционно на този ДВД плейър. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krokozyb Нов потребител

Регистриран на: 28 Ное 2006 Мнения: 10
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 17:39 Заглавие: |
|
|
Мерси за това последното. Трябва обаче доста да се почете и да се и пробва дали ще стане! Явно няма по-лесен начин.
Те от Сони явно са се постарали това да не става от дистанционното им. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 17:48 Заглавие: |
|
|
Това последното се прави достатъчно бързо и работи.
Друг е въпроса дали ще свърши работа.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krokozyb Нов потребител

Регистриран на: 28 Ное 2006 Мнения: 10
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 20:11 Заглавие: |
|
|
| Пробвах със стар лаптоп който има Ir и нещо не стана. Самият софтуер работи но няма никакъв отзив от самото ДВД. Или нещо не правя както трябва или просто изобщо не работи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Юни 01, 2008 20:37 Заглавие: |
|
|
Софтуера е ориентиран към com портовете и работи.
Излъчва "смислени" команди за DVD на SONY.
Дали са това което трябва е съвсем отделен въпрос.
Една от командите (не помня кой от номерата беше от текстовия файл) би трябвало да му действа като On/Off (само тя).
Ако има някакви въпроси давай на лични за да не го обръщаме на чат. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|