| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Вто Юни 03, 2008 18:55 Заглавие: TV Neo 2115TX 11AK30A14 проблем с вертикалното |
|
|
ТВ-то е грамотевично след ремонт на захранването ТВ-то тръгна с изместена картина с около 2см нагоре по вертикал.В сервизен режим не се променя нищо,пробвах с дъмп от такова шаси пак нищо ,ако някои има дъмп за това Neo или идея каде да ровя нека помогне.
PS:TDA8174AW vertical _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Юни 03, 2008 19:29 Заглавие: |
|
|
| А във сервизен режим изобщо нещо променя ли се ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Вто Юни 03, 2008 19:44 Заглавие: |
|
|
Ами поне това което пробвах нито по вертикал нито по хоризонтал. _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Вто Юни 03, 2008 19:49 Заглавие: |
|
|
Пробваи да промениш нещо- за проба> без значение какво.
Ако не става нищо , тогава маи е лошо..... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Вто Юни 03, 2008 19:55 Заглавие: |
|
|
Ще пробвам утре.Благодаря все пак. _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shopov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 403
|
Пуснато на: Вто Юни 03, 2008 19:58 Заглавие: |
|
|
| Пробвай с този. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fishev Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2004 Мнения: 1705 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Юни 03, 2008 20:22 Заглавие: |
|
|
| hitech написа: | | Ами поне това което пробвах нито по вертикал нито по хоризонтал. | Като влезеш в сервизен режим натискаш ли ЗЕЛЕНИЯ БУТОН на пулта Трябва да се отвори едно подменю за истинските настроики и там деистватУспех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimitar_cher Опитен потребител


Регистриран на: 06 Мар 2005 Мнения: 362 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Юни 03, 2008 21:11 Заглавие: |
|
|
Здравейте!
Отдолу близко до вертикалното стъпало има 2 smd транзистора и двата са дефектни.Сменят се с BC107 българските и си готов. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
hitech Опитен потребител


Регистриран на: 06 Окт 2004 Мнения: 173 Местожителство: Димитровград
|
Пуснато на: Сря Юни 04, 2008 10:40 Заглавие: |
|
|
Благодаря на отзовалите се ТВ-то е готово
dimitar_cher Специални благодарности.За протокола Q604,Q606(BC848)
точно от тях излезе.В атача е ориг.дъмп с които работи. _________________ [email protected] gsm:0878314329 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|