| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vankata___ Нов потребител

Регистриран на: 20 Яну 2008 Мнения: 32
|
Пуснато на: Чет Юни 05, 2008 20:36 Заглавие: panasonic F61 |
|
|
| Здравейте,имам проблем с едно двд ,панасоник ,SA-HT855, като се включи изписва F61 и изгасва!имате ли педстава от какво може да е,прочетох доста неща и останах с впечатлението че това е много оширна грешка! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Юни 05, 2008 21:23 Заглавие: |
|
|
Дефект в крайното стъпало на звука. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
мармот Опитен потребител


Регистриран на: 03 Дек 2007 Мнения: 1158 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vankata___ Нов потребител

Регистриран на: 20 Яну 2008 Мнения: 32
|
Пуснато на: Сря Юни 11, 2008 7:14 Заглавие: аха |
|
|
Има вентилатор,но си се върти нормално,почистен е ...
а крайното стъпало..те са 5 с по 24 крака.да ги жадя едно по едно ли?!? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|