| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юни 07, 2008 18:18 Заглавие: TV JVC AV-28H77SK шаси ML2 питане за елемент. |
|
|
На това шаси е поставен елемент (IC904), който прилича на външен вид на мрежово трансформаторче и изработва напрежение 5 в. за дежурния режим. Надписан е така: uRM0520SA. Знае ли някой, това нещо продава ли се някъде? Също така ме интересува какво дистанционно става за този модел. _________________ skype grisha7557
Последната промяна е направена от grishan на Съб Юни 07, 2008 21:41; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Съб Юни 07, 2008 21:35 Заглавие: |
|
|
| дистанционното е RM-C1350 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 4:37 Заглавие: |
|
|
На мястото на това нещо слагам трафче иначе успех в търсенето . Модела на тв. може да се срешне и с такова захранване за Stby . _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 19:03 Заглавие: |
|
|
Благодаря за отговора! Мисля да сложа от зарядно за телефон, по лесно е. _________________ skype grisha7557 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Нед Юни 08, 2008 21:45 Заглавие: |
|
|
Опаа . Зарядно за телефон на 0,4 А . Сложи му и малко резерва и става доста . На sony ericsson малко се доближават ,но колко ще даянят незнам . _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
grishan Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2005 Мнения: 747 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 6:47 Заглавие: |
|
|
Samsung input 100-240 V, output 5 V 0.7 A. Това дето е спожено едва ли е по добро още повече, че знаем в какво състояние е мрежата. Тука при нас най вероятно е изключена защитата в трафопоста, защото от няколко дни се радвам на любов и уважение от страна на комшиите. _________________ skype grisha7557 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|