| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tehnika Опитен потребител

Регистриран на: 26 Сеп 2006 Мнения: 272 Местожителство: sandanski
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 17:17 Заглавие: JVC mod.AV-32WFR1EKS вход в сервиз |
|
|
| знае ли някои как се влиза в сервизен режим.процесор-M37280MK-106SP.шаси JK-1903A.пулт-RM-C52.внесен е от кипър/англииски/има само UHF. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 18:17 Заглавие: |
|
|
| Pict.mode и Display едновременно пробва ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 18:25 Заглавие: |
|
|
| сервизното е в пощата ти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnika Опитен потребител

Регистриран на: 26 Сеп 2006 Мнения: 272 Местожителство: sandanski
|
Пуснато на: Пон Юни 09, 2008 19:06 Заглавие: |
|
|
| МЕРСИ.влиза се-едновременно бутони I MUTE |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|