| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stiyan stoikov Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юни 2004 Мнения: 844 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юни 10, 2008 9:05 Заглавие: GRUNDIG Sydney 72 - не тръгва!!!! |
|
|
| Колеги,здравейте.Закъсал съм го като Марко на Косово поле.На едно приятелче Grundig ST1772 Sydney72 CUC 6365(хич не ми допадат) имаше студена спойка на отоплението.След намесата ден-два работи при мен без проблем.Дойде френда да си го вземе и е се заговорихме как се настройва и аз без да искам пуснах да го настройвам и го спрях веднага от ДУ-то и до тук.Седи на стенбай и не се запуска.Трябва да го изключа от ключа да изчакам 5-6 минути и тогава тръгва до следващото гасене от ДУ-то и така пак от начало.Търся памет за да пробвам.Също може и някакви насоки.Благодаря. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Юни 10, 2008 9:34 Заглавие: |
|
|
| Ето един,но от нета. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|