 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Veselin_stanchev Активен потребител

Регистриран на: 12 Юли 2004 Мнения: 58 Местожителство: SHUMEN
|
Пуснато на: Сря Юни 11, 2008 11:27 Заглавие: TV NEO TV-2188 FT XS няма говор,само пращи |
|
|
Състав-ST92195C7B1/OER , STV2248H , MSP 3400G B8 V3 , 24C08.
Системите BG/DK се сменят,но липсват вече в MENU SOUND редовете за баланс,ВЧ,НЧ, няма звук и от AV входовете . Сменяни са STV2248H,MSP3400G B8 V3,всякакви бинове ,където съм намерил-само пращене.
При изключено MSP 3400, подавам сигнал от 55 крак на STV2248H направо към TDA7265 и както казва г-н Коцев "пей сърце"-говор има,системите се сменят, но само на тунер,на AV естествено няма говор.
Извинявайте за дългото описание,но ако има някой опциите за в сервизен режим ,ще съм благодарен да ги пробвам.
Иначе към ASWO за ST92195C7B1/OER,ако клиента се съгласи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Сря Юни 11, 2008 20:47 Заглавие: |
|
|
| Весо,виж си пощата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Чет Юни 12, 2008 8:06 Заглавие: |
|
|
Клиента е възрастен човек и го задоволявало да работи само на TV,нямал нито VCR, нито DVD и си го взе още снощи TV.
Благодаря на zapad,но биновете не помогнаха.Явно процесора е пътник. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|