| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Вто Юни 10, 2008 21:00 Заглавие: |
|
|
Е, то това е за загрявка между головете ..  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Юни 10, 2008 21:10 Заглавие: |
|
|
Поднасям извинението си .Като разгледах схемата се оказа че си прав Пампоров. Може би се заблудих че колегата беше написал че има си и високо  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Сря Юни 11, 2008 0:54 Заглавие: |
|
|
писах че има високо защото при доближаване на отверка до изхода на тхо към каскадата имаше дъга-това ме заблуди и мен  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Юни 11, 2008 4:50 Заглавие: |
|
|
Ей момчета,старчета един западен ТВ го оправяте за 3 поста а Рашанските дето сте си играли 100г..................но нямате вина в случая Вината е в техниците които измерват ,кондензаторите на око,температурата на чиповете с пръст и ускоряващото с отвертка Та така......важното е че има успех в цялостното решение на задачата  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Сря Юни 11, 2008 7:17 Заглавие: |
|
|
| ivan76 написа: | писах че има високо защото при доближаване на отверка до изхода на тхо към каскадата имаше дъга-това ме заблуди и мен  | Да беше доближил отвертката и до входа на каскадата... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Чет Юни 12, 2008 15:53 Заглавие: |
|
|
| Подигравайте се колкото искате-това вреди на вас а не на мен,благодаря на отзовалите се добронамерени колеги. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Юни 12, 2008 16:01 Заглавие: |
|
|
| Вместо да извлечете поука от писаното Вие се обиждате. Има една поговорка - "Сърдитко Петко - празна му торбата". Ни най-малко не съм искал да обидя някой с поста си, но всеки го приема различно, какво да се прави. Та , да си дойдем на случая, ако беше доближил отвертката И до входа на каскадата щеше да разбереш че резистора 470 ом е прекъснал!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Чет Юни 12, 2008 16:33 Заглавие: |
|
|
Място за обиждане няма . Аз до тоя момент никога не ми е минавало през акъла че от това съпротивление няма да има ускоряващо. Просто до сега не съм обръщал внимание защото не ми се налагало. Даже вчера за да се уверя окончателно пробвах на първия дошъл Електрон  _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|