| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Юни 14, 2008 8:40 Заглавие: |
|
|
| Схемата е в пощата ви. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lgb Нов потребител

Регистриран на: 13 Юни 2008 Мнения: 4 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Юни 14, 2008 10:59 Заглавие: |
|
|
| Благодаря на old4 за схемата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Съб Юни 14, 2008 12:10 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | | 82 е повреден файла ... |
Има мултипарт София 82, някога го бях качил, който се отваря, проверих го. _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
пламенхар Опитен потребител

Регистриран на: 13 Фев 2008 Мнения: 232 Местожителство: софия
|
Пуснато на: Съб Юни 14, 2008 12:19 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | | Схемата е в пощата ви. |
Какъв е проблема,че не я показахте публично?Може и на някой друг да му потрябва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Юни 14, 2008 12:29 Заглавие: |
|
|
Много е стара за да я разголвам публично
А като се ъплоудват схеми във файлообменника не им се пише име:
New Folder.rar
Затова забележките и цитатите  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Radko Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юни 2004 Мнения: 708
|
Пуснато на: Нед Юни 15, 2008 8:15 Заглавие: |
|
|
Стават и грешки, особено ако това е първият опит да се качи нещо на файлообменника  _________________ skype: radko56 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|