 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юни 20, 2008 13:51 Заглавие: |
|
|
Да ,всъщност това е идеята ,както е написал колегата ,да са види дали няма товар в някоя от веригите .Но има и друго ,ефекта ще
бъде същия ако не се изработи някое вторично напрежение или импулс
Схема предполагам че има. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Technician Опитен потребител

Регистриран на: 21 Фев 2008 Мнения: 337
|
Пуснато на: Пет Юни 20, 2008 15:02 Заглавие: |
|
|
| Работата май отива на ТХО,разкачих отклонителна,и всички вторични на ТХО + видеоусливатели,платка на кинескопа но проблема си остава пак започва да включва и изключва.Чудя се дали да не разкача и вертикалната да видим каква ще става. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Юни 20, 2008 15:09 Заглавие: |
|
|
Рано ,ама много рано е за такъв извод.Хоризонталната развивка не я разкачай по никакъв повод .Това с разкачането надявам се е било едно по едно.Ако има осцилоскоп да се види в момента на запускането дали има хор. импулс на базата на крайния на тхо.
На колектора на TD03 има ли 8волта и в момента на на запускането какво се появява на емитера му. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|