| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
blunt_mitachi Нов потребител


Регистриран на: 30 Юни 2008 Мнения: 12
|
Пуснато на: Пон Юни 30, 2008 14:48 Заглавие: Теч в помпа на пералня Перла 05 |
|
|
| Колега надран е ротора на помпата.Това с греста е временно . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tyrnokop Нов потребител

Регистриран на: 11 Ное 2007 Мнения: 9 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Юли 02, 2008 8:11 Заглавие: |
|
|
Благодаря на всички, изразили мнение по проблема. ТЪй като не разбирам от престъргване на ротори, нито имам представа къде се извършва такава услуга, реших да се поинтересувам по колко вървят такива помпи. Иначе - да, поставил съм обилно количество грес, но въпреки това има теч. _________________ Нищо не е станало, докато не стане. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Сря Юли 02, 2008 15:31 Заглавие: |
|
|
| Аз миналата година сменях на моята Индезит помпата, беше около 16 лв. (ама само помпата, без кутията, където се свързват маркучите). Това само за информация, незнам на Перла каква е помпата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Юли 02, 2008 15:38 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | незнам на Перла каква е помпата | Саде цялата с помпата барабар
Ама не е ли време да се преключи с тази тема ,човека си намери решението нова  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 02, 2008 19:42 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | човека си намери решението нова |
Най добре нова ,ама пералня! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Юли 02, 2008 19:43 Заглавие: |
|
|
Една помпа е 30лв а една пералня.........................  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 02, 2008 21:50 Заглавие: |
|
|
| Перлата не е пералня ,тя е антика ,не се знае какво й е наред ,прибави казан ,амортисьори ,лагери, мотор и ще стане колкото нова ,труда не го броя. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Юли 02, 2008 21:52 Заглавие: |
|
|
Абе ELP ми може да е подарък от тъщата а сега кажи нещо
Предосещам и дочувам щракането на катинарчето  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Сря Юли 02, 2008 22:49 Заглавие: |
|
|
Предосещам и дочувам щракането на катинарчето...и тайничко се надяваш да не си прав  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 03, 2008 6:07 Заглавие: |
|
|
Е те тоя модел ,подарък от тъщата с такава радост го изхвърлих през балкона,за ужас на комшиите.Обаче след седмица имах последовател,от долния етаж излетя една печка/
P.S.Е сега катинара е сигурен  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|