| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Сря Юли 02, 2008 13:47 Заглавие: |
|
|
| и двата вентилатора работят перфектно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 07, 2008 8:51 Заглавие: |
|
|
| За баласта може да провериш дали захранването му е точно и дали се включва от 6кр. на IC904. За часовете може да смениш бина на IC902. Не си писал 3-те светодиода мигат ли едновременно? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Юли 07, 2008 10:34 Заглавие: |
|
|
| Трите светодиода мигат едновременно,от 6 крак на IC 904 имам 4.6в,независимо дали свети лампата или не свети,но на 5 крак на IC 905 е 0в когато свети и 4.8в когато не свети,но при закаче и откачен извод дереджето не се променя,а бин нямам а на оргиналния не знам къде стои брояча |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 07, 2008 13:31 Заглавие: |
|
|
| zapad написа: | | от 6 крак на IC 904 имам 4.6в, независимо дали свети лампата или не свети | На Sby трябва да е ниско, а на On високо. Това значи, че процесора подава команда за вкл. на инвертора. T.е. проблема не е софтуерен(от часовете) и няма да стане със смяна на бина. | zapad написа: | | но на 5 крак на IC 905 е 0в когато свети и 4.8в когато не свети | Това е обратната връзка от инвертора и показва, че има проблем с лампата или инвертора(LAMP ERR). | zapad написа: | | Трите светодиода мигат едновременно | Според сервизното трябва да смениш лампата  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Юли 07, 2008 13:58 Заглавие: |
|
|
| благодаря |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Пон Юли 07, 2008 14:11 Заглавие: |
|
|
| Дали лампата е работила 6000ч. , може лесно да се разпознае при оглед. Обикновенно по-голямата част от колбата и променя цвета си(помътнява). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Юли 07, 2008 14:13 Заглавие: |
|
|
| лампата е като новичка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ggg3 Опитен потребител

Регистриран на: 23 Ное 2007 Мнения: 782 Местожителство: с.Дончево
|
Пуснато на: Пон Юли 07, 2008 14:22 Заглавие: |
|
|
| Със сигурност не е работила 6000ч, мисля че е най добре да я изпробвате на външен инвертор. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Пон Юли 07, 2008 14:24 Заглавие: |
|
|
| не разполагам с друг инвертор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|