| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Чет Юли 17, 2008 20:41 Заглавие: |
|
|
Хм стандартни обаче според мен напрежението на резета е малко . На това шаси цифровата част не се ли захранва с 5 волта ?  _________________ ИВАН ПАВЛОВ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Чет Юли 17, 2008 20:45 Заглавие: |
|
|
На паметта 5 волта.На проца,де що има захранване е 3.3 волта.
Освен ако не съм изкукури-и-и-гал тотално.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Чет Юли 17, 2008 20:53 Заглавие: |
|
|
Няма страшно и на мен ми кряка жабока от 7 часа още, ама съм болен нещо и не мога да го удавя И двата проца за това шаси се захранват с 5 волта. Ако ги имаш на процесора хубу тогава резета е калпав.Ако ги нямаш дерзай кой ценер ти се е скапал, или КА7630 примерно. и IR приемника ти е на 5 волта. ако не си объркал шасито де  _________________ ИВАН ПАВЛОВ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Чет Юли 17, 2008 21:04 Заглавие: |
|
|
| helios написа: | На паметта 5 волта.На проца, де що има захранване е 3.3 волта.
|
Ама нали имате схема... ; 5-те волта си обикалят навсякъде
Те за това трябва да се пише състав и както си му е реда Сега ще се окаже ,че не това е шасито  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 17, 2008 21:04 Заглавие: |
|
|
На 44 крак 5в.ли е .Това ли е проца ,това ли е схемата дето съм посочил по горе.Ако е тя няма как на паметта да е 5 в а на проца 3.3 защото идват от една шина директно. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Чет Юли 17, 2008 21:27 Заглавие: |
|
|
Проца е :SAA5531PS/M4/0298.
видео :TDA8842 S1
памет:24С04
и на платката пише:S15A! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Чет Юли 17, 2008 21:36 Заглавие: |
|
|
| pepi_voinishki1957 написа: | | На 44 крак 5в.ли е . | 5в. ли е ?Да не се окаже, че има прекъснала писта и храним проца през защитните му диоди ? Наче 44 крак 5в.= 8 крак памет също 5 волта. _________________ ИВАН ПАВЛОВ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Чет Юли 17, 2008 22:00 Заглавие: |
|
|
| На 44 крак e 3.3.На платката има/предвиден/ джъмпер J182 м/у 44 на проца и 8 на паметта.Същия не е монтиран!М/у двата извода има около 15 ома. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivpav Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2006 Мнения: 539 Местожителство: Хасково
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|