| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 8:25 Заглавие: |
|
|
Това е за тоя телевизор.
Увеличить фото »» _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 10:24 Заглавие: |
|
|
| Благодаряви колеги за помоща но има един проблем че някой ми е разбил пощата и се наложи да си направя нова.Ако може колегата dima да ми пусне фаила на ново в новата ми поща [email protected] ще сам много благодарен. :oops: |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 10:28 Заглавие: |
|
|
Поща. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 10:33 Заглавие: |
|
|
Що ви е поща, като в атача съм качил дъмпа за телевизора, а снимката е да се знае точния процесор за тоя дъмп. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 10:35 Заглавие: |
|
|
| Благодаря dima ще трябва да се заема с тях :) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 10:51 Заглавие: |
|
|
А за по-бързо защо не ползвахте записа на mitachi,това е също точен запис за Вашия телевизор. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 11:43 Заглавие: |
|
|
колеги проблема не е в бин-а,възможноли е да е от процесора
(VCT3831A C4) , |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 14:07 Заглавие: |
|
|
| Много късно се включвам,100% процесор.Имах спорове по този дефект с "господата" защото чаках доста време за него. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baytimi Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2007 Мнения: 78 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 14:35 Заглавие: |
|
|
| Ще трабва да взема един за проба но като виждам цената му е доста солена 69лв,а пак мисе иска да разбера дали наистина е от него и май ще го взема от любопитство. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|