| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sanitara16 Нов потребител

Регистриран на: 22 Юли 2008 Мнения: 39 Местожителство: Pусе
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 14:15 Заглавие: Откъде мога да намеря контакти с дистанционно? |
|
|
Здравейте,това което търся представлява 4 броя контакти като всеки от тях има реле за отваряне и затваряне на веригата и още някаква електроника за да се командват с дистанционно.
Ето това беше написал един човек от форума:
Има едни такива "шукариики" - едно дистанционно с четири приемника, всеки от които си има гнездо за включване на консуматор т.е. контакт 220в.Те също са на 433 Мхерца и цената на комплекта е 15-20 лв.
Коригирай си заглавието съгласно правилата на раздела
Извинявам се ,че неспазих правилата!
Последната промяна е направена от sanitara16 на Пет Юли 25, 2008 19:48; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 14:37 Заглавие: |
|
|
Такива "джуджавки" може да търсиш в магазини продаващи "техника" на TCM примерно.
Има както RF така и IR. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 16:20 Заглавие: |
|
|
RC пише:
| Цитат: | | ...може да търсиш в магазини продаващи "техника" на TCM примерно. |
RC,защо в кавички?!?ТСМ предлагат добри нещица,макар и поостарели.... _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tihich Опитен потребител

Регистриран на: 20 Яну 2007 Мнения: 226 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Юли 25, 2008 17:41 Заглавие: Контакти |
|
|
| Комплектите включваха 1 дистанционно и 3 контакта, като единия беше с плавно затъмняване. Имам останки от такива комплекти и ако наистина те интересуват - пиши, за да ги търся. Смътно си спомням, че 3 работеха , а останалите /4-5/ не работят. Дистанционните са повече. Предпочитам да дам всичко накуп. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobykafe Опитен потребител


Регистриран на: 02 Ное 2004 Мнения: 1325 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Съб Юли 26, 2008 13:19 Заглавие: |
|
|
Conrad _________________ Няма нищо по- унизително от това, да виждате идиоти, които успяват в начинания, в които сте се провалили
----------------
В този форум вече съм само на гости... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|