| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
Пуснато на: Съб Юли 26, 2008 10:57 Заглавие: Купувам стар портативен телевизор |
|
|
Купувам Шилялис ,желателно е работещ,или друг античен тв с кинескоп 16лк1б...без Електроника ВЛ100 ,
може и западен с подобни габарити 
Последната промяна е направена от mihal на Вто Юли 29, 2008 10:54; мнението е било променяно общо 3 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Съб Юли 26, 2008 11:06 Заглавие: |
|
|
| За западен не знам, но китайчета има по 30-ина лева по пазарите - нови. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
Пуснато на: Съб Юли 26, 2008 11:11 Заглавие: |
|
|
@pamporov
знам, по 25 лв ги има и .....какво от това
аз съм казал какво търся  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
азазелло Опитен потребител

Регистриран на: 23 Мар 2008 Мнения: 137 Местожителство: Ст. Загора
|
Пуснато на: Съб Юли 26, 2008 18:26 Заглавие: |
|
|
| Имам ЧБ Електроника....не помня номера, от типа на Шилялис, пластмасов, светлокремав корпус, работещ с 4 фикс. програми. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tihich Опитен потребител

Регистриран на: 20 Яну 2007 Мнения: 226 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Съб Юли 26, 2008 18:30 Заглавие: Имам.. |
|
|
| ..един Шилялис - интересува ли те ? Нямам представа от стоенето дали не му е станало нещо . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mihal Опитен потребител


Регистриран на: 17 Юни 2007 Мнения: 1123 Местожителство: Лясковец
|
Пуснато на: Пон Юли 28, 2008 14:11 Заглавие: |
|
|
търся си и Електроника Ц432..може и неработещ ,или само модули  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|