Добри Опитен потребител


Регистриран на: 15 Юни 2004 Мнения: 353 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юли 26, 2008 15:07 Заглавие: Видеокамера Universum VKR4665.Повреда в механиката. |
|
|
Колеги, подариха ми горната видеокамера и макар да е малко старичка се заех да вкарам в употреба. Оказа се че позиционера не е в ред, маркирах зъбните колела, отворих го и го почистих, но при напръскването със спрей маркера се е отмил и имам трудност при зацепването. Молбата ми е ако някой разполага със снимка или информация за маркерите и правилното подреждане да помогне. Предварително благодаря. _________________ Дайте ми акъл и информация, пари не ви искам. |
|