| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Нед Юли 27, 2008 14:14 Заглавие: |
|
|
| На моята схема пише:CP18=47uf/200v. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Нед Юли 27, 2008 15:43 Заглавие: |
|
|
Значи явно никой не чете предното писано.CP09 47mf.50v./ CP18 47mf. 250v./ CD01 47mf. 250v. /CP36 100Pf. 1Kv. /IP01 TDA16846 / всичко това е сменено и то по два пъти за сигурно.Когато запали ТХО то гори диода и това е,а през това време консумацията при работещо ТХО е 320 mA. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Нед Юли 27, 2008 15:47 Заглавие: |
|
|
| Може ли да сложи Е-нско ТХО за проба? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Юли 27, 2008 16:21 Заглавие: |
|
|
То и като гледам не четеш,ама айде-мисля че ти се каза поне 3 пъти да сложиш UF5408.
А редова развивка с полевак още учените не са измислили.
 _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobri_dojeee Опитен потребител


Регистриран на: 03 Окт 2005 Мнения: 254 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Нед Юли 27, 2008 16:34 Заглавие: |
|
|
Няма в магазина за това не сложих,сега сложих един грец FSB252 метален голям мисля че,беше 35А. с него работи вече 20 мин. без проблем и без да грее.Ще го тествам по дълго време да видя какво ще стане. _________________ Човек се учи цял живот |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Юли 27, 2008 19:01 Заглавие: |
|
|
Продължаваш да не се връзумяваш,че не номера в ампеража,а в бързината на диода.Ако ще и съветски от танк с плетени въжета за изводи да сложиш.
Толкоз ли нямаш някакво шаси от телевизор(желателно с голям екран) от който да скубнеш диода на +B за проба??BYT56M от Grundig също е добър диод за тези цели примерно.
А пък UF5408 е масов диод,не може да го няма по магазините...
И с него гарантирано ще разграничиш дали проблема ти е до диод или не...
UF5408 масово го слагат по монитори също. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|