| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
калина Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008 Мнения: 450 Местожителство: стара загора
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 10:38 Заглавие: идея за жени :) |
|
|
Какво да правим с тези
ето още малко
 _________________ Човек се учи, докато живее. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 10:38 Заглавие: |
|
|
, и като ти изгори бушона.... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
РДочев Активен потребител

Регистриран на: 08 Мар 2007 Мнения: 92 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 10:45 Заглавие: |
|
|
| Сменяш го с друг. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
калина Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008 Мнения: 450 Местожителство: стара загора
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 10:46 Заглавие: |
|
|
.... слагаш му един шарен проводник и....подарък за жената:) _________________ Човек се учи, докато живее. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
калина Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008 Мнения: 450 Местожителство: стара загора
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 10:47 Заглавие: |
|
|
| РДочев написа: | | Сменяш го с друг. |
или си го окачаш на врата _________________ Човек се учи, докато живее. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
РДочев Активен потребител

Регистриран на: 08 Мар 2007 Мнения: 92 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 10:48 Заглавие: |
|
|
| ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ-рано ми е да се самоубивам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
калина Опитен потребител


Регистриран на: 14 Яну 2008 Мнения: 450 Местожителство: стара загора
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 10:56 Заглавие: |
|
|
май трабваше да кръстя темата "идея за мъже", както и да е. Натам е тръгнало човечеството, че ще се заринем от боклук. Ето ви идея да не изхвърляме:) Боклукът е провал на въображението. _________________ Човек се учи, докато живее. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 16:55 Заглавие: |
|
|
Предпазителят се пълни до половината с фосфоресцираща течност с подходящ цвят. Могат да се ползват и няколко предпазители с различни цветове. Важи! _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitcd Опитен потребител

Регистриран на: 14 Окт 2004 Мнения: 641 Местожителство: BG
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 17:21 Заглавие: |
|
|
| С кабелите от ТХО -то може и прашки да се стегнат. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 17:37 Заглавие: |
|
|
И като стана дума за бушони-бързодействащ ли е по-добре,
или мно-о-о-го бавно "действащ"  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|