| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dobrin_67 Опитен потребител

Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 341 Местожителство: БУРГАС
|
Пуснато на: Сря Юли 30, 2008 9:48 Заглавие: |
|
|
Преди време си патих с едно подобно jvc може и същото да е било.
От престараване за лоши спойки съм окъсил към маса захранването на видеоусилвателите и се получи горе долу същия ефект. Като мериш на колектора нямаш късо а на практика през диода забива на маса и се получава ЦЪК и толкоз.
УСПЕХ. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 30, 2008 10:41 Заглавие: |
|
|
| Так продължавам да го мачкам пробвах пак с чисто нов STR пак същото резистора R804 не е с точната стоинос ,която трябва да е 0.56 ома а е със стоинос 0.39.Дали може от там да идва проблема просто нямам такъв резистор |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Юли 30, 2008 10:47 Заглавие: |
|
|
Може.
Това ти е "токовия датчик". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Юли 30, 2008 11:05 Заглавие: |
|
|
| Сложи два по 1ом в паралел и пробвай. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 30, 2008 13:53 Заглавие: |
|
|
| Направо ще купя нов и ще пробвам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 12:32 Заглавие: |
|
|
| Докладвам след смяната на R804 със точния резисторот 0,56 ома телевизора дигна високо за малко и пак спря.Запускам го на ново и пак цъъъка.Изчаках малко и го пуснах примерно след 10 минути и пак дигна висок за малко и пак спря.Вече съм луднал и не занм какво да гледам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 16:50 Заглавие: |
|
|
Решено зеха си го не работещ.Бил одарен от гръм това не го знаех.
Абе познати. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|