| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
matkauton Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2007 Мнения: 166
|
Пуснато на: Пон Юли 16, 2007 16:06 Заглавие: |
|
|
Оставил сън го под климатика да почива  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
matkauton Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2007 Мнения: 166
|
Пуснато на: Пет Авг 01, 2008 13:12 Заглавие: |
|
|
| Колеги оказхте се прави телевизора се върна обаче след 1 година работа Smile както и да е до сега такъв екран не съм виждал е знам от къде да го подхвана.... качвам снимка в атача за да видите и да дадете едно рамо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Авг 01, 2008 13:19 Заглавие: |
|
|
Е ами то по-горе на първата страница на темата си ти е казано всичко и са ти дадени достатъчно насоки и напътствия...сега пак ли да ги повтаряме още един път  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
matkauton Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2007 Мнения: 166
|
Пуснато на: Пет Авг 01, 2008 13:34 Заглавие: |
|
|
| Преровил съм цялото вертикално смених кондезатори премерих разистори .... една чуденка имам само Захранванията ги меря спрямо маса 14 волта (за ТДА-то говоря). обаче спрямо 4-то краче има по 3-4 волта... просто ме шокира това че имам картина на целия екран и се чудя дали изобщо да ровя по вертикала |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пет Авг 01, 2008 13:41 Заглавие: |
|
|
И къде я видя тая "картина",щото аз картина не виждам-виждам само че лъчът ти е изместен някъде много нагоре извън обхвата на екрана...
Дай накъсо някой катод към маса да видиш дали ще ти светне растер с обратен ход-ще светне ама някой друг път. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
matkauton Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2007 Мнения: 166
|
Пуснато на: Пет Авг 01, 2008 13:49 Заглавие: |
|
|
Това исках да чуя ще продлжавам да търся като разбера кво става ще докладвам:) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пет Авг 01, 2008 13:53 Заглавие: |
|
|
| Един въпрос,4 краче не ти ли е към -12в ? Иначе е ясно че лъча е на майната си. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
matkauton Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2007 Мнения: 166
|
Пуснато на: Пет Авг 01, 2008 16:05 Заглавие: |
|
|
Уместна забележка колега.... бързодействащия диод се е скапал който дава отрицателното напрежение... вече смело мога да кажа че съм приключил с тоя телевизор  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|