| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 10:08 Заглавие: NEO TV-2166TX ВХОД В СЕРВИЗ, може и схема РЕШЕНО |
|
|
Шаси-не откривам,процесор-SDA5555 A068.видео-STV2248C,ВО-TDA8174A,спешно е Благодаря предварително 
Последната промяна е направена от NORDIK на Съб Авг 02, 2008 18:10; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
TV_MANIAK Активен потребител


Регистриран на: 03 Авг 2005 Мнения: 82 Местожителство: Мизия
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 11:13 Заглавие: |
|
|
сервизни и схеми на КONKA
Виждам, че в момента обновяват схемите. Затова схема тук _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 12:31 Заглавие: |
|
|
Това не е вход в сервиз,сменявах кинескоп и ми трябва за доста регулировки  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 12:50 Заглавие: |
|
|
Menu 5-пъти Recall. Натиска се не много бързо и равномерно. Нарочно дадох тоя линк на KONKA. Там трябва да има сервиз и за това шаси. Като се натисне "more", излизат и други сервизни. Това е от официалния сайт, свободно сваляне на информация. Какво по хубаво от това? _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 18:09 Заглавие: |
|
|
Извинения на TV_MANIAK,прав си за насоката,но размера беше толкова разпънат по вертикал,че не виждах че съм в сервиз.Mitachi а на теб Благодаря за линка ще върши доста работа.Телевизорите не са лоши,боклуци са кинескопите,в момента със Шарповия е като снимка  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|