| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 07, 2008 21:00 Заглавие: |
|
|
Някъде по платката трябва да пише нещо,като например-11AK37-11.Ако е това, изгорелия диод трябва да има номер написан на платката. Но има и друго.Ако баща ви си изкарва хляба с тая работа и без схема ще разбере какъв диод му трябва ,като види в каква верига е поставен.Ако е овъглен и не му личат надписите гаранция е че има и други изгорели неща.Дълга тема се очертава. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tutuptaun Нов потребител

Регистриран на: 15 Май 2005 Мнения: 31 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Юли 07, 2008 21:22 Заглавие: |
|
|
| ок ще проверя за тези неща които ми писахте и ще ги напиша тук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tutuptaun Нов потребител

Регистриран на: 15 Май 2005 Мнения: 31 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 16:52 Заглавие: |
|
|
значи на шасито пише
TC-268 94V0
TC9666B1. 4605
а е гръмнал D809 мисля че е ценер и не знам какъв е |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 16:59 Заглавие: |
|
|
tutuptaun Ама ти не си прочел нито един пост май Писах ти аз и другите........дай състава на телевизора,сиреч напиши с кои чипове е изпълнен.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 17:02 Заглавие: |
|
|
| адаш,той май не иска да му се помага |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tutuptaun Нов потребител

Регистриран на: 15 Май 2005 Мнения: 31 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Авг 02, 2008 17:05 Заглавие: |
|
|
| добре ще ги дам когато мога щото телевизора не е до мен това ми го продиктуваха по скайп за шасито сега ще кажа да ми продиктуват и чиповете |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|