| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 12:58 Заглавие: |
|
|
На червения катод колко волта има и на другите колко? _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bengata Опитен потребител

Регистриран на: 29 Яну 2008 Мнения: 663 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 13:23 Заглавие: |
|
|
| G-131 B-127 R-151.A тримерите на цветовете са много въртяни и не мога да ги докарам до първоначалното им състояние.С едан дума немога да направя баланс. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Чет Юли 31, 2008 14:03 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | A тримерите на цветовете са много въртяни |
И какво от това нали са тримери за тази работа.Мериш режимите на 3та транзистора и настройваш,поне на схемата дават всичко. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
интермаш Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005 Мнения: 469 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ангел Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 681 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Пон Авг 04, 2008 11:21 Заглавие: |
|
|
Кощунствено е да сложиш такъв малък говорител на това лампово крайно стъпало,и да се лишиш от мекия звук в такава голяма дървена кутия!!!Точно тоя звук ми липсва при съвременните телевизори.
Като му гледам МЧУ-то колко място заема.....
и се равнява на едно ПАВ филтърче....
Контраста си го бива!Аз бих боднал и едно дистанционно!
Признавам,и аз съм правил присадка подобна на снимката с Електрона,но такова беше желанието на Негово Величество Клиента!  _________________ "Сега всеки ден,всеки час навсякъде има матриял..." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|