 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Авг 04, 2008 20:12 Заглавие: |
|
|
| fikret написа: | | Има вход за ПАВ филтър за звука но го няма монтиран ,опитах се да монтирам ПАВ филтър от друг телевизор но остава да си работи по същия начин ,може би има начин за превключване. | Втория ПАВ филтър за звука при STV2246 не играе, 1-2кр.(n.c.) са изключени. Щом mitachi казва, че имат проблем със звука, сложи за проба STV2248, заради 1-2кр.(SIF IN) и виж какъв е ефекта. Дай линк ако имаш за схемата и серв. режим. Провери кварца 4,43:
The FM demodulator VCO is automatically calibrated using the chroma crystal VCO reference frequency. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fikret Опитен потребител

Регистриран на: 05 Май 2005 Мнения: 1691
|
Пуснато на: Пон Авг 04, 2008 21:02 Заглавие: |
|
|
В сервиз се влиза със скрит бутон, като първоначално излиза настройката на единия цвят ,а след това може да се сменят отделните менюта.Линк за точната схема нямам ,ползвам на 11АК30.Ще пробвам със амяна на ПАВ-ове и ще видим какво ще излезе.
Добавено:
С ПАВ-филтър от Фунай ,стана идеално. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|