| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Авг 03, 2008 16:22 Заглавие: |
|
|
| Като гледам схемата е същата,по нея се подведох .При мен транзистора се беше пръснал,сложих 2SA1015 и това ми коства после доста време.Все пак нека колегата пише на шасито какъв е транзистора щом не го е сменял. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iwkom Опитен потребител


Регистриран на: 16 Май 2008 Мнения: 517 Местожителство: гр.Чирпан
|
Пуснато на: Нед Авг 03, 2008 16:31 Заглавие: |
|
|
| При мен е точно 2SC1815 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Нед Авг 03, 2008 17:25 Заглавие: |
|
|
| Значи с PDF EDITOR-a да поправяме схемата, а? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tvpetrov Опитен потребител

Регистриран на: 01 Авг 2004 Мнения: 590 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Нед Авг 03, 2008 18:03 Заглавие: |
|
|
| Изглежда ще е добре това да се оправи,за да не падне в капана и някой друг колега, така както аз механично действах и се подведох. То е видно и от начина на свързване,но невинаги човек мисли за всичко и обикн.се доверява на написаното.Макар и малко да излязохме от темата,дано това е от полза за другите колеги. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dinko Опитен потребител


Регистриран на: 28 Ное 2005 Мнения: 603 Местожителство: СОФИЯ - СЛИВЕН
|
Пуснато на: Нед Авг 03, 2008 21:10 Заглавие: |
|
|
R-605 -180R _________________ 0882 077 996 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iwkom Опитен потребител


Регистриран на: 16 Май 2008 Мнения: 517 Местожителство: гр.Чирпан
|
Пуснато на: Вто Авг 05, 2008 10:13 Заглавие: |
|
|
При мен "горещата" част на захранването (преди трафа) се различава малко от посочената на схемата. Но след трафа е точно същата както е на схемата(с изключение на Q602).
R605при мен е 1Mom.
Сигурен съм в това което пиша защото съм проследявал подробно връзките в захранването. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|