 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
g_velev Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2008 Мнения: 5 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Вто Авг 05, 2008 20:12 Заглавие: |
|
|
Благодарности на krassy_m и всички които така любезно се отзоваха на моето запитване. Онлайн си поръчах въпросния капсул-говорител. И относно горния спор- TC1400 e безжичен , но капсула му е наистина толкова голям  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Авг 05, 2008 20:26 Заглавие: |
|
|
Какви спорове бе човек ,знаеш ли колко капсула на Панасоници съм сменил ,4 ома няма ,капсула е 130 ,успех със смяната !!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
g_velev Нов потребител

Регистриран на: 04 Авг 2008 Мнения: 5 Местожителство: Габрово
|
Пуснато на: Сря Авг 06, 2008 15:18 Заглавие: |
|
|
Ето и крайния резултат: Страхотно чуваща се слушалка!
Благодаря на всички отзовали се! Темата може да бъде заключена вече. Винаги е полезно човек да се поучи от опита на другите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|