| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Сря Авг 06, 2008 17:53 Заглавие: Окабеляване |
|
|
Имало и по-тежки случаи от нас в окабеляването на градовете:
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Авг 06, 2008 18:13 Заглавие: |
|
|
Тая последната снимка със спайките направо ме разби.Ето така се прави високоскоростен интернет  _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Gena Опитен потребител

Регистриран на: 16 Ное 2004 Мнения: 553 Местожителство: Бургас
|
Пуснато на: Сря Авг 06, 2008 19:24 Заглавие: |
|
|
| В Япония е същото! Няма нищо чудно, защото е земетръсен регион. Всичко без газ и вода е на стълбове. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Чет Авг 07, 2008 17:19 Заглавие: |
|
|
"Имало и по-тежки случаи от нас в окабеляването на градовете" - Това не значи, че и при нас трябва да става така  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dakiss Опитен потребител

Регистриран на: 03 Ное 2007 Мнения: 356 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Авг 07, 2008 18:28 Заглавие: |
|
|
не може да стане у нас.
Брат'чедите няма да позволят толкоз пари да висят, без да ги оберат ......  _________________ Който не знае - пита. Лошото е ако пита над два пъти. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|