| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
harleybg Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2004 Мнения: 381 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Авг 09, 2008 14:40 Заглавие: Каква автоаларма да сложа? |
|
|
Каква автоаларма бихте ми препоръчали да сложа? Трябва ми само, за да мога да сключа автокаско.
Само да не е някой абсолютен боклук, който да ми прави само проблеми после |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Съб Авг 09, 2008 14:59 Заглавие: Re: Каква автоаларма да сложа? |
|
|
Авто каско може и без аларма ако имаш централно с дистанционно слагаш една сиренка от аларма към него да пиулка като отваряш и затваряш.. Гаранция, че става:)А все пак ако искаш добра аларма гледай да не е под 150лева... _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
harleybg Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2004 Мнения: 381 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Авг 09, 2008 15:40 Заглавие: |
|
|
Нямам централно
А възможно ли е да сключа застраховка някъде без аларма, само имобилайзер (не че има и такъв де..) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Съб Авг 09, 2008 16:53 Заглавие: |
|
|
Ами незнам в софия... как стоят нещата но последния път като видях..изобщо не питаха за аларма..... _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|