| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
kinu Нов потребител

Регистриран на: 11 Авг 2008 Мнения: 10
|
Пуснато на: Пон Авг 11, 2008 18:01 Заглавие: Търся схема за телевизор Samsung CS7277PT. |
|
|
Имам телевизор samsung model cs7277pt chasis CST51A. спря да работи на екрана се получи син фон с кадровите линии се виждат.Имаше няколко надути кондензатори и ги смених но не се оправи. Моля на който има схема да ми изпрати по маила ми. Приемам коментари по моя проблем
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kinu Нов потребител

Регистриран на: 11 Авг 2008 Мнения: 10
|
Пуснато на: Пон Авг 11, 2008 22:31 Заглавие: |
|
|
| даунлодвам файла но не може да се разархивира. дава че е развалена |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kinu Нов потребител

Регистриран на: 11 Авг 2008 Мнения: 10
|
Пуснато на: Вто Авг 12, 2008 11:30 Заглавие: |
|
|
| трудна работа! нищо не намерих и тук |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Авг 12, 2008 11:33 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата,но не мога да си обясня какво не можете да намерите,даден Ви е директен линк.  _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kinu Нов потребител

Регистриран на: 11 Авг 2008 Мнения: 10
|
Пуснато на: Вто Авг 12, 2008 14:26 Заглавие: |
|
|
Много благодаря! но схемата е за модел CS-6277PF а моя модел е CS7277PT
Аз съм начинаещ в областта. пак ви досъждам каква може да е повредата? моля да ми извините |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Авг 12, 2008 14:32 Заглавие: |
|
|
Според мен занесете телевизора в сервиз.Без да сте направили нещо,измерили сменили мисля,че трудно може да Ви се помогне. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Авг 12, 2008 14:33 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | CS-6277PF а моя модел е CS7277PT |
Не ти пречи това.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|