| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Zruncho Нов потребител

Регистриран на: 01 Мар 2006 Мнения: 39 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 15, 2008 20:09 Заглавие: Blaupunkt T1 Заключено |
|
|
Здравейте
Искам да попитам как да го отключа това касетофонче на дисплея постоянно ми излиза RADIO LOCKED има ли начин за ресарт и пак да даде възможност за въвеждане на код и ако да споделете
Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Авг 15, 2008 20:20 Заглавие: |
|
|
Остави го включен поне един час. Ако не помогне-в сервиз! _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Zruncho Нов потребител

Регистриран на: 01 Мар 2006 Мнения: 39 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 15, 2008 20:27 Заглавие: |
|
|
| Ще опитам и по този начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Авг 21, 2008 18:00 Заглавие: |
|
|
| Щом пише LOCKED, едва ли ще позволи повече да му се въвежда код. Направо си е за сервиз, според мен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Zruncho Нов потребител

Регистриран на: 01 Мар 2006 Мнения: 39 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 22, 2008 22:42 Заглавие: |
|
|
| Идея как да го оправя? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Авг 22, 2008 22:51 Заглавие: |
|
|
Четеш EEPROM. Ако това Ви говори нещо разбира се? После се прави корекция на битовете дето е записан броя на грешките. И т.н. Досега да го бяха пуснали в някой сервиз. Само си губите времето! _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Zruncho Нов потребител

Регистриран на: 01 Мар 2006 Мнения: 39 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Сеп 11, 2008 19:09 Заглавие: |
|
|
| ппроблема е решен с повече чакане на контакт |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|