| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ieiei Активен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2007 Мнения: 59 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Авг 19, 2008 8:50 Заглавие: Продавам мултицет Ц4317М-Продаден |
|
|
http://www.printsip.ru/pri-459.htm
Чисто нов(комплект).
Само за София.
Цена 45лв. или бартер за мултицет с дисплей.
За контакти на лс.
Последната промяна е направена от ieiei на Съб Окт 18, 2008 17:03; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Авг 19, 2008 9:29 Заглавие: |
|
|
Ти се шегуваш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ieiei Активен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2007 Мнения: 59 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Авг 19, 2008 9:36 Заглавие: |
|
|
| Шегите са ми слабост! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
the_bull Опитен потребител

Регистриран на: 31 Май 2007 Мнения: 660 Местожителство: Монтана(Студент в Русе)
|
Пуснато на: Вто Авг 19, 2008 9:37 Заглавие: |
|
|
Няма шега този е от ембарговите  _________________ Постулат на Хорнер за петте удара:
"Опитът е право пропорционален на потрошеното оборудване." |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ststefanov Опитен потребител

Регистриран на: 14 Дек 2004 Мнения: 1509
|
Пуснато на: Вто Авг 19, 2008 14:50 Заглавие: |
|
|
| Цената за колко броя е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ieiei Активен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2007 Мнения: 59 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Авг 19, 2008 16:29 Заглавие: |
|
|
| 1 и за неразбралите се коментира |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zmeios Опитен потребител


Регистриран на: 08 Авг 2008 Мнения: 840 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Авг 22, 2008 23:26 Заглавие: |
|
|
Да кажем, че се интересувам. Риска при покупка на такова нещо е доста голям обаче. Дай повече инфо.
Кога е произведен, как е транспортиран, и въобще каква му е историята? Питам, защото механичните части имат навика да се трошат, а без тях и 45 стотинки не струва... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Съб Авг 23, 2008 13:12 Заглавие: |
|
|
Бартер за 1-2 от най обикновените с дисплей и аз си покривам разходите по транспорта(чисто нови са)! _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
perfekt Активен потребител

Регистриран на: 07 Мар 2006 Мнения: 52 Местожителство: ПОПОВО
|
Пуснато на: Нед Авг 24, 2008 9:31 Заглавие: |
|
|
аз давам 25 лв _________________ 0898654893 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ieiei Активен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2007 Мнения: 59 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Авг 25, 2008 8:25 Заглавие: |
|
|
Чисто нов е ,отлежавал в склад.Който го взима ще си го пробва.
Работи с 2бат. 1.5v. AA.
Понеже съм на ВИЕ с матерята искам да го разменя за цифров(не от най-дървените),който да ползвам за волтмер. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|