| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Чет Авг 21, 2008 8:50 Заглавие: |
|
|
един вьпрос може би кьм rc,управлявам го с код 537 на megatel отговаря на пилот 4084 но няма ок и немога да влезна в мену,има ли някой друг аналог _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Авг 21, 2008 9:32 Заглавие: |
|
|
Пулта който ти е необходим най-вероятно е този:
Аз не знам да има аналог по пилот.
Като FRC също няма номер тъй като е слабо популярен, но не е проблем да бъде поръчан, а и може да бъде потърсен по оригиналния си номер 076N0GE030. От време на време го поръчват. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
niciM Активен потребител

Регистриран на: 05 Окт 2005 Мнения: 87 Местожителство: Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Авг 21, 2008 17:14 Заглавие: |
|
|
Аз имах същия проблем,но накрая намерих точния пулт Pilot 4056Y
Почти едно кам едно с оригинала  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
real Опитен потребител

Регистриран на: 11 Фев 2005 Мнения: 479 Местожителство: ямбол
|
Пуснато на: Пет Авг 22, 2008 10:52 Заглавие: |
|
|
мерси но вече дадох едно универсално _________________ не става само с ядене,трябва и акьл |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|