| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Чет Авг 21, 2008 18:42 Заглавие: |
|
|
мога ли да сложа по голям кондензатор на волтаж оргиналния не пише на колко е понеже имам на 400в ще бъде ли проблем става въпрос за 334J който се равнява на 330000 тоест 0,33
пуснах телевизора и отново идиотчето R2M окаси и се чува жужене както преди значи сам оправил поразиите които му причиних сменил сам горе посочените части но уви |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivankrivodol Опитен потребител


Регистриран на: 12 Сеп 2004 Мнения: 2505
|
Пуснато на: Чет Авг 21, 2008 20:33 Заглавие: |
|
|
| old4 написа: | | Един съвет - откачай вторичните, махни R2M, слагай товар на +B и мeри. |
Не си отговорил още на тоя въпрос - той (отговора) е много важен в случая. _________________ All Rights Reserved |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Чет Авг 21, 2008 20:47 Заглавие: |
|
|
смених отново диода и пуснах през латра телевизора и при 20 в захранване от мрежата ми дигна 120в прав и спрях да овиличавам от латрата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Авг 21, 2008 21:05 Заглавие: |
|
|
| mospec написа: | | ...пуснах през латра телевизора и при 20 в захранване от мрежата ми дигна 120в прав .... |
Сваляй схемата и частите и го патентовай като изделие  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Съб Авг 23, 2008 7:09 Заглавие: |
|
|
имам напредак открих едно изгоряло бушонче под фпрмата на транзистот N20 Tтурнах му жичка и смених пак диода R2M и пуснах чрез латра на 110 волта тръгна да работи даде картина и звук хвана програма но е свит с по два пръста отгоре и одоло и има леко брамчене в звука и картината е по не ярка като реших да дигна тока леко полеко отново изгоре диода каде ли се крие проблема  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Съб Авг 23, 2008 7:46 Заглавие: |
|
|
ICP-N10-0,4A
ICP-N15-0,6A
ICP-N20-0,8A
ICP-N25-1 A
ICP-N38-1,5A
ICP-N50-2 A
И къде пишеш с този местен диалект може да влезеш във великата СОВАЛКА _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
takiev Опитен потребител


Регистриран на: 19 Мар 2006 Мнения: 1073 Местожителство: StaraZagora
|
Пуснато на: Съб Авг 23, 2008 7:52 Заглавие: |
|
|
По добре в някои местен сервиз.........  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mospec Опитен потребител


Регистриран на: 11 Фев 2006 Мнения: 221 Местожителство: София SKYPE- mospec
|
Пуснато на: Съб Авг 23, 2008 9:49 Заглавие: |
|
|
| takiev написа: | По добре в някои местен сервиз.........  |
дали са ми го ако мога да го оправа иначе отива в кофата
приемам го като СПАМ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tchav Опитен потребител


Регистриран на: 05 Юли 2004 Мнения: 753
|
Пуснато на: Съб Авг 23, 2008 13:29 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | И къде пишеш с този местен диалект може да влезеш във великата СОВАЛКА |
Този диалект не е местен, а повсеместен сред чавдарчетата. Просто младежта вече незнае български. _________________ Сашо Чавдаров |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radoslavn Опитен потребител


Регистриран на: 12 Ное 2004 Мнения: 484 Местожителство: гр.Карнобат
|
Пуснато на: Съб Авг 23, 2008 14:19 Заглавие: |
|
|
Не е ли време темата да се заключи -всеки технически грамотен човек,като прочете написаното от колегите и разгледа схемата отдавна тв да работи Две страници лиготии от страна на питащия Поне преместете темата при совалката _________________ Никога не е късно да станеш за резил! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|