| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
todoran Опитен потребител

Регистриран на: 05 Апр 2006 Мнения: 197 Местожителство: Kneja
|
Пуснато на: Нед Авг 24, 2008 20:19 Заглавие: |
|
|
| Съжалявам но написаното се отнася за друго шаси пак със същият процесор.Затова са и непрекъснатите напомняния темите да се оформят според правилата за да няма излишно чесане на клавиатурите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Нед Авг 24, 2008 20:22 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Съжалявам но написаното се отнася за друго шаси |
Ами чете ли ми поста .А това че много от участниците не си оформят постовете,това е вярно. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Нед Авг 24, 2008 20:27 Заглавие: |
|
|
При мен се получава същото, където ОЛД4 ми изпрати линка.Поразходих се по шасито "РС04" , както и по схемата, но по пътя от 29-ти крак до 7-ми крак транзистори не открих. по схема на 7-ми крак на ТДА1940 , трябва да има 11в но няма. след като откачих крачето, наприжението към проца дойде и звука тръгна, на 7-ми крак на ТДА остана 0в. Ще почакам да видя дали ще спре ТВ-то. _________________ тел. 0898736424 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Нед Авг 24, 2008 21:00 Заглавие: |
|
|
В краен случай така го оставям да ? _________________ тел. 0898736424 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Авг 24, 2008 21:12 Заглавие: |
|
|
| Така ще шуми, когато не е на програма и няма да работи таймера за 5-те минути без антена. Виж колко волта има на 5 и нa 6кр. на TDA1940. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Нед Авг 24, 2008 22:03 Заглавие: |
|
|
на 5-то има 2в а на 6-то 0в. Но има и друго: на AV-in няма синхронизация. На 11-то краче на ТДА1940 има ПТС. Най вероятно ТДА-то си е отишло частично ? _________________ тел. 0898736424 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Авг 25, 2008 0:37 Заглавие: |
|
|
| Май така излиза. Виж за последно Q403 дали превключва коректно нивата на 5кр. на AV/VCR/антена. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RUM+ Опитен потребител


Регистриран на: 05 Ное 2005 Мнения: 371 Местожителство: с.Труд
|
Пуснато на: Пон Авг 25, 2008 13:30 Заглавие: |
|
|
Нормално 0-10В _________________ тел. 0898736424 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|